Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

„Pan i Pani O!” Warszawskie Centrum Pantomimy. Weekend Teatralny „Kurtyna w górę!”

Spektakl

13 Czerwca Niedziela
18:00
plac Teatralny
  • Wstęp wolny

Zapraszamy na wizualną komedię bez słów, która żywi się humorem i śmiesznością dnia codziennego. Do tego odrobina magii i absurdu z życia wziętych. Spektakl zachwyci publiczność w każdym wieku!

Na wyspie zbudowanej z marzeń, wspomnień i po części z zapomnianych historii, mieszka Pan O. Marząc o miłości wpatruje się głównie w horyzont. Myśli, że na świecie został sam. Gdzieś daleko mieszka Pani O. Marząc o miłości wpatruje się głównie w niebo. Jest przekonana o tym, że na świecie jest sama. Jeden otrzymany list, jedna chwila, zmienia w jej życiu wszystko.

Krok po kroku obserwujemy ich wspólne zdarzenia, czasem zabawne, a czasem nieco mniej. Jednak miejsce, w którym się odnaleźli, okazuje się mieć własny pomysł na tę parę. Wciąga bohaterów w wir zdarzeń, mogących prowadzić tylko w jeden kierunku. Czy będą podążać tam wspólnie? Czy zrozumieją, że ich spotkanie to dopiero początek podróży?

Spektakl realizowany przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie we współpracy z Warszawskim Centrum Pantomimy w ramach projektu Weekend Teatralny „Kurtyna w górę!”.

Scenariusz, scenografia, reżyseria: Bartłomiej Ostapczuk
Muzyka: Mateusz Kacprzak
Kostiumy: Paulina Staniaszek
Występują: Paulina Staniaszek i Bartłomiej Ostapczuk

Cena biletów

  • Wstęp wolny

Miejsce

plac Teatralny