Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

Kabaret Czesuaf i Kabaret Jurki: dwie rejestracje DVD

Początek:
Koniec:
Zapraszamy 20.01.2020 do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na dwie rejestracje DVD najnowszych programów Kabaret Czesuaf „Przyjęcie” i Kabaret Jurki "Last minute" !

Kod Dedala, reż. Régis Roinsard

Początek:
Koniec:
Dziewięciu tłumaczy zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze, aby przełożyć ostatnią część bestsellerowej serii. Kiedy efekty ich tajemnej pracy pojawiają się w Internecie, muszą ustalić, kto z nich jest złodziejem.

Koncert: „Kolędy Świata” TGD + Kuba Badach

Początek:
Koniec:
18 stycznia 2020r. na scenie CSK w Lublinie odbędzie się koncert  ”Kolędy Świata” w wykonaniu zespołu TGD. Gościnnie wystąpi również Kuba Badach.

Tadeusz Żaczek - wystawa

Początek:
Koniec:
Zapraszamy na spotkanie z Tadeuszem Żaczkiem oraz wernisaż jego prac rozpoczynający kolejną wystawę w Galerii Saskiej. Ekspozycja potrwa do 13 stycznia 2020 roku.

KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

Początek:
Koniec:
Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach.

Tam gdzieś musi być niebo, reż. Elia Suleiman

Początek:
Koniec:
Palestyński autor znów kieruje kamerę na siebie. Tym razem, żeby dziwić się codziennym życiem, ludzkim twarzom i zwyczajom: na Bliskim Wschodzie, w Paryżu i Nowym Jorku. Przypomina, że gdy uważnie przyjrzeć się znajomym miejscom, można w nich odkryć wiele drobnych cudów i śmiesznostek.

Board Mania - Inauguracja Festiwalu/Weekend Turniejowy

Początek:
Koniec:

Już w tę sobotę 11 stycznia rozpoczynamy kolejną, siódmą edycję najdłuższego Festiwalu Gier Planszowych i Karcianych Board Mania#7!

Podczas poprzedniej edycji po raz pierwszy Weekend Turniejowy odbył się już w pierwszych dniach konwentu. Tym razem również postanowiliśmy go zorganizować już na samym starcie.

Poza popularnymi tytułami i nowościami dla graczy w każdej grupie wiekowej odbędą się również eliminacje do ogólnopolskich rozgrywek w wybrane gry.

 

KORDIAN – Spektakl w ramach Festiwalu „Sceny w Budowie”

Początek:
Koniec:
Kordian reż. Jakub Roszkowski, scenografia Mirek Karczmarek SPEKTAKL W RAMACH KONKURSU 4. FESTIWALU SCENOGRAFII I KOSTIUMÓW „SCENA W BUDOWIE”