Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Aktualności

Nowy dyrektor ds. kulturalnych w CSK

pt., 17/01/2020 - 14:29

Prof. Mariusz Drzewiński został w dniu dzisiejszym powołany na stanowisko zastępcy dyrektora ds. kulturalnych w Centrum Spotkania Kultur. Dotychczasowy dyrektor – Artur Tyszkiewicz – pozostaje w CSK jako konsultant ds. teatralnych.

„Podjęte wcześniej zobowiązania zawodowe w Warszawie oraz uciążliwość ciągłych podróży do Lublina spowodowały konieczność zmiany formuły mojej współpracy z CSK. Dalej będę działał na rzecz Centrum, od teraz jako konsultant ds. teatralnych” – powiedział Artur Tyszkiewicz.

Kolędy Pospieszalskich w Lublinie

pon., 13/01/2020 - 13:22

Wyjątkowe wydarzenie w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie już 22 stycznia o godz. 19.00! Pospieszalscy wystąpią na jednej scenie z wyjątkową międzynarodową orkiestrą smyczkową pod kierunkiem Huberta Kowalskiego. Na koncert zaprasza Jarosław Stawiarski, Marszałek Województwa Lubelskiego.

Jezioro łabędzie – Russian National Ballet

pon., 13/01/2020 - 12:44

"Jezioro łabędzie" ma to co w balecie klasycznym najpiękniejsze: wspaniałą muzykę, znakomitą choreografię oraz subtelny liryzm i romantyzm. Wszystko to w połączeniu z dbałością o precyzje wykonania i młodzieńczą pasją tancerzy Russian National Ballet, sprawia, że spektakl ten jest niezapomnianym przeżyciem.

Analogowe NOCNE Granie

pon., 13/01/2020 - 12:34

Wieloletnia współpraca Board Mania i NeverLight zaowocowała kolejną edycją Analogowe Granie. Tak jak w zeszłym roku, również i tym razem będziemy grali do późnych godzin wieczornych, a nawet i nocnych. Tradycyjnie będzie działać wypożyczalnia i odbędą się turnieje z nagrodami.

 

Turniej "Connect 4" - piątek, godzina 18:00

Turniej "Neuroshima Hex" - sobota, godzina 16:00

 

Wstęp wolny

Kod Dedala w Kinie CSK w ten weekend

pon., 13/01/2020 - 12:04

Dziewięciu tłumaczy zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze, aby przełożyć ostatnią część bestsellerowej serii. Kiedy efekty ich tajemnej pracy pojawiają się w Internecie, muszą ustalić, kto z nich jest złodziejem.

Kod Dedala zobaczymy już w ten weekend w Kinie CSK.

Piątek-niedziela, godz. 19.00
Bilety 12/15 zł do nabycia w Kasie CSK

 

Kordian otworzył Festiwal „Scena w Budowie”

sob., 11/01/2020 - 14:30

W piątek spektaklem Kordian w reżyserii Jakuba Roszkowskiego rozpoczęła się tegoroczna edycja Festiwalu „Scena w Budowie” (Fot.: Marcin Pietrusza). Więcej zdjęć na naszym Facebooku.

Opis spektaklu:

Koncert Pawbeats Orchestra odwołany

pt., 10/01/2020 - 09:46

Z przykrością informujemy, że decyzją Organizatora koncert Pawbeats Orchestra planowany w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w dniu 19. stycznia 2020 został odwołany. Szczegółowe informacje w załączonym oświadczeniu organizatora.

Bilety podlegają procedurze zwrotu w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu. W przypadku ewentualnych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Organizatorem: bilety@mua.com.pl lub z punktem sprzedaży biletów.